Nowy niezbędnik

Witam na nowej stronie Niezbędnika do plemion.
Od jakiegoś czasu już wspominałem na forum oraz w rozmowach z najaktywniejszymi użytkownikami o pracach nad nową, lepszą wersją niezbędnika.

Postanowiłem udostępnić już stronę pomimo tego, że nawet połowa pracy nie jest jeszcze skończona, ponieważ planer już jako-tako nadaje się do używania, i chociaż brakuje w nim niektórych opcji (rozpisywania na przedział godzin, różne typy rozpisek bez koordów itd.) to jest też kilka nowych bajerów, głównie to o co masa osób mnie prosiła – rozpisywanie fejków, wysyłanie wielu ataków z jednej wioski.

Narazie dostępny jest w połowie ukończony planer ataków oraz nowa funkcja “Przegląd pokonanych przeciwników”. Ich użycie powinno być intuicyjne więc mam nadzieję że nie będzie problemów typu “gdzie co wpisać”. Na dniach postaram się przygotować porządny opis funkcji, głównie planera (m.in. opis jak podać różne ilości ataków na różne wioski, jest już ta funkcja prawie ukończona ale nie mam teraz czasu przygotować poradnika)

W każdym bądź razie, uważam że lepsze to co już zrobiłem niż nic, także jak ktoś chce używać to zapraszam i zachęcam, jak ktoś woli poczekać na ukończony produkt również nie ma problemu.

Nie wykluczam że niezbędnik może mieć jakieś błędy – jeżeli komuś wyskoczy informacja o błędzie to proszę mi tego nie zgłaszać, bo wszystkie dane o błędach serwer automatycznie zapisuje abym mógł na bieżąco poprawiać.

W razie pytań czy też pomysłów/propozycji można się ze mną skontaktować na “starej” stronie plemsów przez prywatną wiadomość do Makaka
https://www.plemsy.pl/messages/new/4

PS. proszę nie próbować się tu rejestrować/logować/używać innych funkcji itd. bo po prostu te rzeczy nie działają/nie są jeszcze zrobione

Pozdrawiam
Makak