Przyszłość plemsów

Cześć

Jak pewnie większość z Was zauważyła, Niezbędnik od dawna nie jest aktywnie rozwijany. Nie chodzi tylko o funkcje Niezbędnika i stworzone skrypty do plemion, ale też o dodawanie nowych światów i odpowiadanie na Wasze wiadomości. Niestety przez pracę zawodową i inne obowiązki od wielu miesięcy nie mam czasu zajmować się plemsami, daję radę robić jedynie niezbędne minimum żeby tylko strona mogła dalej funkcjonować, i to się nie zmieni w najbliższym czasie. Nie przewiduję aktualizacji funkcji Niezbędnika w 2020.

Jednocześnie chciałbym Was zapewnić że nie zamierzam zamknąć strony plemsy.pl i Niezbędnik nadal będzie dostępny w takiej formie jak teraz i z takimi funkcjami/skryptami jak teraz. Postaram się bardziej regularnie odpowiadać na Wasze wiadomości i szybciej dodawać nowe światy, ale to jedyne do czego mogę się zobowiązać.

Jednocześnie dziękuję wszystkim za wiadomości i za dalsze korzystanie z Niezbędnika mimo wielu niedostępnych funkcji. To miłe, że po tylu latach istnienia tego projektu, i wielu miesiącach bez żadnych aktualizacji i dodatków, nadal tyle osób z niego korzysta, co widać nie tylko po ilości maili i wiadomości na FO jakie dostaję odnośnie dodawania nowych światów, pytań o rozwój Niezbędnika, itp., ale także po ilości rozpisek jakie tworzycie za pomocą plemsów – w ciągu ostatnich 180 dni tworzyliście za pomocą Niezbędnika średnio 407 rozpisek każdego dnia! (przy czym ta liczba nie uwzględnia zamkniętych światów takich jak s146 – z nimi pewnie byłoby powyżej 500 rozpisek dziennie)

Jeszcze raz dziękuję za Wasze zainteresowanie tym projektem i przypominam o możliwości kontaktu ze mną w razie jakichkolwiek pytań czy problemów:
https://plemsy.pl/kontakt

Pozdrawiam
Makak